KOMPONENTY

Wysokiej jakości komponenty paszowe m.in. dla bydła

Każdy powinien zdawać sobie sprawę ze znaczenia prawidłowego żywienia zwierząt hodowlanych. Jakość podawanego pokarmu przekłada się na ich zdrowie, wydajność, a także jakość półproduktów, np. mleka czy mięsa. Komponenty paszowe, które oferujemy jako producent z doświadczeniem, pochodzą wyłącznie z naturalnych składników.

Dużą popularnością wśród przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem pasz cieszy się m.in. śruta rzepakowa, która ma zbilansowany profil składników odżywczych oraz wysoką zawartość białka. Jeśli chodzi o komponenty paszowe dla bydła, polecamy śrutę słonecznikową wyróżniającą się swoimi właściwościami i atrakcyjną ceną. Powstaje dzięki mieleniu i rozdrabnianiu wcześniej obrobionych ziaren słonecznika.

Komponenty do produkcji pasz dla zwierząt gospodarskich i nie tylko

Jeśli interesują Państwa komponenty paszowe dla zwierząt gospodarskich, takich jak m.in. trzoda chlewna, warto zainteresować się śrutą sojową. Oprócz wysokiej zawartości białka sprzyjającego wzrostowi oraz reprodukcji zawiera także węglowodany i tłuszcze, które dostarczają energii. Śruta sojowa sprawdzi się również w roli komponentów paszowych dla drobiu.

Substratów wzbogacających diety zwierząt istnieje o wiele więcej. Świetnym przykładem jest np. makuch. Oferujemy trzy odmiany – lniany, rzepakowy oraz sojowy. Wszystkie z wymienionych to wysokiej jakości komponenty do pasz. Wzbogacają one makro i mikroskładniki istotne dla zdrowia zwierząt hodowlanych.

Wartościowa pasza, dzięki sprawdzonym komponentom paszowym

Jeśli chodzi o oferowane przez nas komponenty paszowe, ich produkcja przebiega zgodnie z określonymi normami, a każdy z procesów opisany jest na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych tym tematem, zapraszamy do zgłębienia wiedzy. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na komponenty paszowe dla koni, trzody chlewnej, drobiu, bydła czy akwakultury, zapewniamy ich wysoką jakość i świetny, naturalny skład. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

PHU Venus M. Zyga Sp. Jawna

Masz pytania napisz

Napisz do nas