Już po raz 3 jesteśmy „Gazelą Biznesu”!

PHU Venus, polska firma specjalizująca się w produkcji oleju i komponentów na cele głównie paszowe została wyróżniona prestiżową nagrodą „Gazele Biznesu” za rok 2022. Wyróżnienie to jest świadectwem wybitnych wyników firmy, a także dążenia do doskonałości i innowacja. Jest to trzecia otrzymana nagroda w historii firmy.

Nagroda Gazeli Biznesu przyznawana jest corocznie przez prestiżowy dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” najszybciej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom w Polsce. Kryteriami wyboru są znaczący wzrost przychodów i zatrudnienia, a także stabilność finansowa i dobra reputacja na rynku. Nagroda jest bardzo szanowanym i pożądanym wyróżnieniem dla firm w Polsce, ponieważ świadczy o ich sukcesie i potencjale przyszłego wzrostu.

Firma PHU Venus działa od 2004 roku i wyrobiła sobie dobrą reputację jako producent olejów, makuchów, śrut i innych dodatków wykorzystywanych przez producentów pasz. Dzięki najwyższej jakości produkowanych komponentów zdobyliśmy zaufanie największych firm paszowych w Polsce

Od lat PHU Venus konsekwentnie demonstruje swoje zaangażowanie w dążenie do doskonałości i innowacyjności, inwestując w najnowocześniejsze technologie i zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów, aby zapewnić najwyższe standardy jakości. Firma rozszerzyła również swoją działalność, aby obsługiwać klientów nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy. To zaangażowanie w rozwój i innowacyjność niewątpliwie odegrało znaczącą rolę w sukcesie firmy i zdobyciu nagrody Gazele Biznesu.

Dziękujemy za zaufanie!

PHU Venus M. Zyga Sp. Jawna

Masz pytania napisz

Napisz do nas